Етикетка самоклеюча

Етикетка – це те, що змушує купити продукт в перший раз, все інше залежить від самого продукту! ©

Якісна самоклеюча етикетка сьогодні є одним з ключових елементів, що привертають увагу споживача до товару та вигідно вирізняють їх серед конкурентів.

Саме етикетка завдяки своєму незвичайному дизайну, що поєднує в собі яскравість та інформативність, робить продукт характерним і по-своєму унікальним.

Створенням якраз таких етикеток займається компанія «Грін Трейд». Уже понад 17 років ми виробляємо самоклеючі етикетки для самого широкого кола споживачів. Сьогодні в нашому асортименті, етикетки (самоклеючі) для:

 • продуктів харчування;
 • парфумерії та побутової хімії;
 • будівельних матеріалів та господарчих товарів;
 • винно-горілчаної промисловості;
 • торговельних мереж, гіпермаркетів і тд.

Самоклеюча етикетка, скорочено самоклейка, може використовуватися для будь-якого виду продукції, починаючи з етикетки, яка буде знаходитися в прямому контакті з харчовими продуктами і закінчуючи етикеткою для будівельної хімії.

Для того, щоб замовити самоклеючу етикетку,

ви можете зв’язатися з нашими менеджерами по телефону:

+38 (044) 369-57-28 (багатоканальний)

АБО

натиснути на кнопку

ЗАМОВИТИ

 

ЗРАЗКИ НАШИХ РОБІТ

Автохімія

Побутова та будівельна хімія, лаки, фарби

Вино, алкогольні та безалкогольні напої

Ковбасні та м’ясні вироби

Консерви

Косметика, дитячі товари

Морепродукти

Морозиво і кондитерські вироби

Сири і молочна продукція

Наші редизайни

Переваги самоклеючої етикетки

Серед головних переваг етикеток слід зазначити їх стійкість до зовнішніх впливів:

 1. При появі конденсату етикетці не буде розмокати і відклеюватися.
 2. Самоклеящаяся етикетка не затертого при транспортуванні і упаковці, що дозволяє зберегти привабливий зовнішній вигляд продукції.
 3. Завдяки рівномірному нанесенню клею, етикетка міцно тримається на упаковці, не “морщитися» і не буде відкопилюватися.

Крім того використання самоклеючої етикетки дозволяє істотно підвищити швидкість етікеровкі продукції …

Друк етикеток в нашій компанії здійснюється на сучасному друкарському обладнанні ( “Nilpeter”) з використанням тільки високоякісних європейських витратних матеріалів.

Регулярно проводиться оновлення парку друкованих та оздоблювальних машин, що дозволяє скоротити час на виробництво етикеток до мінімуму і одночасно підвищити якість продукції, що випускається.

В процесі виготовлення етикеток використовуються самоклеючі матеріали від провідних європейських виробників. Серед наших партнерів такі компанії, як: “Avery Dennison”, “UPM Raflatac”, “Manter”, завдяки чому ми можемо з упевненістю сказати, що наша самоклеящаяся етикетка відповідає всім європейським і світовим стандартам якості.

Потрібну форму самоклейним етикеток надають висікальні пластини (штанц форми), виготовлені за ексклюзивним замовленням в Німеччині. Саме вони забезпечують виробництво етикеток будь-яких геометричних форм і розмірів.

КАТАЛОГ ВИСІЧОК

Для створення етикеток з насиченою кольоровою гамою ми використовуємо аналогові і цифрові флексографічні форми для друку, які переносять фарбу на матеріал в процесі виготовлення етикеток.

Друк етикеток на нашому виробництві виконується спеціальними ультрафіолетовими фарбами, які не мають запаху, на відміну від традиційних спиртових. Це дозволяє уникнути проникнення сторонніх запахів з етикетки безпосередньо в продукт.

Для захисту етикетки від зовнішніх впливів, таких як конденсат, затирання при транспортуванні і т.д., ми покриваємо самоклеючі етикетки УФ-лаком або здійснюємо ламінування.

Сьогодні ми можемо запропонувати нашим партнерам виробництво етикеток з усіма можливими поліграфічними ефектами, серед яких:

 • восьмікрасочной друк;
 • конгревне тиснення – поліграфічний спосіб створення рельєфного зображення шляхом деформації матеріалу між кліше для конгрева (матриці) і патрицей (контрматриць, відповідної частини). Для забезпечення цього способу друку існують преси та тигельні друкарські машини.
 • двосторонній друк;
 • дворівневі висікання;
 • друк купонних етикеток;
 • холодне тиснення – процес нанесення металізованої фольги (золотою, срібною, дифракційної або голографічного) способами високою, флексографічного, офсетного або трафаретного друку на запечатуваний матеріал за допомогою спеціального УФ-клею.
 • трафаретний друк – вид друку, що дозволяє переносити будь-які зображення і текстову інформацію на різний матеріал за допомогою трафаретного сітки, крізь яку фарба проникає на запечатуваний матеріал. Трафаретний друк наділений широким спектром застосування і високою якістю виконання. Її використовують для додання рельєфу друкуючих елементів, зокрема, при відтворенні шрифту Брайля.
 • гаряче тиснення – тиснення, при якому між нагрітим кліше і матеріалом простягають фольгу і здійснюють пресування. Під дією нагрітого кліше металізоване або пігментну напилення відстає від плівкової підкладки і закріплюється клейовим шаром на поверхні тіснімого матеріалу. Завдяки гарячого тиснення можна наносити як металеві, так і кольорові зображення, а також використовувати на нерівних поверхнях.
 • рельєфний флексодрук;
 • УФ-лакування – покриття спеціальним лаком для додання матовості або глянцю готової друкованої продукції, в процесі якого на виробі формується міцна полімерна плівка. Підвищує стійкість етикетки до механічних і хімічних пошкоджень, привертає увагу до виділених елементів композиції (логотипу, назвою бренду або продукції, зображення).
 • скретч-фольга (стирається фольга) – матеріал, широко використовуваний для захисту змінної інформації при виготовленні інтернет-карт, карт передоплати, лотерейних квитків і іншої продукції, де необхідна тимчасова захист від зчитування. Наносять методом гарячого тиснення, для отримання доступу до прихованої інформації перуть.
 • перфорація – нанесення на матеріал, що періодично повторюються отворів для полегшення відриву по заданій лінії або поліпшення точності згину. У більшості галузей виробництва перфорацією називають сам процес перфорування, в кіноіндустрії – будь-яка з перфораційних отворів в кінострічці. Використовують для відривних календарів, запрошень, купонів.
 • голографія;
 • ламінація глянцева, матова і soft touch – це покриття поліграфічної продукції плівкою. Основне призначення ламінування – захист зображення від різних зовнішніх впливів.

а також:

 • гібридний лак – комбінація лаків. Дозволяє створити ефекти апельсинової кірки, піску, паморозі, ілюзії дорогих матеріалів або пластика, текстури шкіри. Такий лак забезпечує максимальну реалістичність зображення, виділяє необхідні деталі, додає об’єм, підвищує яскравість і контрастність.
 • термохромна трафаретний фарба – фарба, що має властивість змінювати колір або знебарвлюватися при впливі температури. Чи можна застосувати для оформлення етикетки, рекламної продукції, упаковки, документів з захищеною інформацією.
 • неонові фарби;
 • Світлонакопичувальні трафаретні фарби;
 • ультрафіолетові трафаретні фарби;
 • Soft Touch лакування – технологія створення «бархатистого» покриття способом нанесення матового лаку з певною дисперсією сухих частинок. Додає особливу м’якість, підсилює тактильну привабливість поверхні. Широко використовується для маркування косметики, парфумерії, лікеро-горілчаних виробів, побутової та автохімії.
 • Drip-off лакування;
 • Silk foil – технологія гарячого тиснення фольгою поверх спеціального лаку, нанесеного за допомогою трафаретного друку. Дозволяє отримати металізоване рельєфне зображення.

* Оскільки виробництво етикеток здійснюється згідно зі світовими стандартами, ми надаємо піврічну гарантію на нашу продукцію!

Шрифт Брайля для людей з вадами зору доступний на етикетках від “ГРІН ТРЕЙД”

Этикетки со шрифтами Брайля

Нашим клієнтам доступна нова послуга – друк етикеток шрифтом Брайля для людей з вадами зору.

Шрифт Брайля використовується в поліграфічній друку для надання можливості людям зі слабким зором отримувати інформацію з текстів на етикетках та упаковках товарів. Сьогодні виробництво етикеток зі шрифтом Брайля є і в компанії “ГРІН ТРЕЙД”.

Шрифт Брайля наноситься на етикетки методом трафаретного друку з використанням спеціального лаку і сітки з високим профілем.

Замовити етикетки Брайля ви можете на сайті компанії, скориставшись Формою замовлення і вказавши в графі “Особливі умови етикетування” – “Необхідна етикетка зі шрифтом Брайля”.

ПОДІЛИТИСЬ: