Партнери

дизайн этикетки  Arconvert, Бренд Мanter (Іспанія) – заснована 1944 року компанія сьогодні є всесвітньо відомим виробником матеріалів для самоклейних етикеток. Асортимент фірми становлять матеріали з паперу та плівки, які широко використовуються в етикетковій промисловості. Бренд Мanter тепер застосовують компанії Arconvert S.p.A. (Італія) та Arconvert Ltda. (Бразилія).
 дизайн этикетки  Avery Dennison (Нідерланди) – світовий лідер із виробництва самоклейних матеріалів найширшого спектра застосування, що постачаються у 89 країн світу. Корпорація об’єднує понад 500 компаній із 275 фабриками й торговими підприємствами, на яких працюють більше ніж 20 300 співробітників у всьому світі. Річний обсяг продажу Avery Denisson становить понад 4,8 мільярда доларів США.
дизайн этикетки  ЄЛО (Україна) – торгова компанія, заснована 1992 року. Провідний постачальник на ринок України найширшого асортименту полімерних плівок, поліетиленової тари й пакувальних матеріалів, офісного паперу, канцтоварів і товарів для офісу від різних виробників. “ЄЛО” – офіційний дистриб’ютор таких компаній, як “Троицкая бумажная фабрика” (Росія), RKW, Ecolean (обидві – Швеція), Biaxplen (Росія), Stora Enso (Фінляндія).
печать этикеток киев  Flexor (Польща) – провідний європейський виробник устаткування для флексодруку. Німецька якість у поєднанні з польською майстерністю дають можливість компанії створювати машини для флексодруку, які значно прискорюють виробничі процеси, економлять час і матеріали. Підприємство постійно розвивається та регулярно застосовує нові технологічні рішення в своїх машинах флексодруку.
печать этикеток киев  GEW (Велика Британія) – розробляє і виробляє світлодіодні ультрафіолетові системи для друку, нанесення покриттів і конвертування. Компанія стала світовим лідером у виробництві УФ-систем.
Головна особливість обладнання GEW – його довговічність: виробник гарантує, що система GEW UV ефективно пропрацює протягом усього строку служби друкарської машини.
 печать этикеток киев  IPS (Україна) – компанія, що спеціалізується на імпорті та дистрибуції продуктів для поліграфічної індустрії (фарби, чорнила, хімікати, обладнання та супутні матеріали). Ексклюзивний дистриб’ютор в Україні компанії Sericol (Велика Британія), яка виробляє фарби, лаки й хімікати для індустрії трафаретного друку, а також фарби для вузькорулонного флексодруку.
печать этикеток киев  ITRACO (Німеччина) – компанія, яка пропонує широкий асортимент обладнання та матеріалів для виготовлення поліграфічної та пакувальної продукції. Сьогодні в структурі Itraco 6 дочірніх підприємств із логістичними центрами, більше ніж 20 регіональних представництв зі складами, понад 60 партнерів-виробників матеріалів і устаткування, колектив фахівців-професіоналів.
печать этикеток киев  Newfoil (Велика Британія) – заснована 1982 року компанія сьогодні є одним зі світових лідерів у сфері виробництва обладнання для гарячого тиснення та післядрукарської обробки етикеток. Устаткування Newfoil успішно зарекомендувало себе на більше ніж 1500 поліграфічних підприємствах у 90 країнах світу.
печать этикеток киев  Nilpeter (Данія) – один із провідних світових виробників друкарського обладнання та комплектувальних виробів. Виробничі потужності компанії розташовані як в Європі, так і у США, а філії представлені в 65 країнах світу. Підприємство має сторічний інженерно-технічний досвід, що дає змогу реалізовувати найбільш комплексні рішення для друку. 
дизайн этикетки заказать  Ricoh (Японія) – компанія, яка виробляє термокартон і термопапір для етикеткової промисловості та має представництва у більше ніж 200 країнах світу. Також підприємство Ricoh спеціалізується на виробництві багатофункціональних пристроїв.
дизайн этикетки заказать  Ritrama (Італія) – транснаціональна компанія, яка займається виробництвом, продажем і дистрибуцією продукції та спеціальних самоклейних матеріалів. Широкий асортимент товарів від Ritrama відповідає найвищим високим вимогам покупців. Підприємство виготовляє матеріали для реклами, флексодруку (зокрема, продукцію для етикеток) і промислові матеріали. Це перша в Європі компанія, яка перейшла на клеї на водній основі, а також перша компанія-виробник самоклейної поліетиленової плівки як альтернативи полівінілхлориду.
 
дизайн этикетки заказать  Orthotec (Тайвань) – один зі світових лідерів із виробництва друкарських машин із більше ніж 40-річною історією. Сьогодні компанія має понад 20 офіційних дистриб’юторських і сервісних центрів у всьому світі, більше ніж 30 патентів як у Тайвані, так і за кордоном, а також величезний асортимент обладнання для друку сучасних етикеток.
дизайн этикетки заказать  Sandon Global (Велика Британія) – один із провідних виробників анілоксових валів, гільз і формних циліндрів. Від 2004 року компанія досягла небувалих вершин успіху, відкрила власний конструкторський відділ, а також лазерний цех. Унікальна конструкція організації комірок для анілоксових валів, розроблена підприємством Sandon Global, отримала міжнародне визнання, її майже не вдається підробити. Компанія регулярно проводить спеціалізовані дослідження в цій галузі, постійно вдосконалюючи гравірування анілоксових валів.
дизайн этикетки заказать  Spilker GmbH (Німеччина) – компанія заснована 1963 року. Один із провідних постачальників обертових різальних інструментів і гнучких матриць для друкарської індустрії та виробництва етикеток. Якість і точність понад п’ятдесят років.
Компанія виготовляє спеціальне обладнання для різних видів виробництва і дає можливість реалізовувати найкреативніші ідеї під час друку етикеток. Інноваційне різання, друк і тиснення самоклейних етикеток – все це стає можливим завдяки обладнанню від Spilker.
дизайн этикетки заказать  TOYO INK EUROPE (Бельгія) – одна з найбільш інноваційних компаній із виробництва друкарських фарб із Бельгії та центральної частини Європи. Toyo Ink Europe є дочірньою компанією Toyo Ink Group, одного з найбільших і незаперечних лідерів у сфері виготовлення друкарських фарб і хімії в світі.
Протягом багатьох років Toyo завоювала гідну похвали позицію в поліграфічній галузі, має сучасне виробництво та дослідний центр у Бельгії, де виготовляють і удосконалюють УФ-фарби і лаки.
Займає лідерські позиції в наданні повного рішення для безпечної упаковки харчових продуктів із широким спектром фарб із низькою міграцією, що відповідають усім нормативним вимогам.
 дизайн этикетки заказать  Univacco Technology Inc. (Тайвань) – всесвітньо відомий постачальник фольги для гарячого та холодного тиснення. Готові вироби з фольги і плівок Univacco можна знайти у всіх куточках нашого повсякденного життя, враховуючи упаковку / марковання харчових продуктів, друк на текстилі, декорування поверхні побутової техніки, оформлення поверхні автомобільних пристроїв і захист електронних пристроїв і компонентів.
 дизайн этикетки заказать  UPM Raflatac (Фінляндія) – провідний світовий постачальник самоклейних матеріалів і великий виробник самоклейних RFID-міток стандарту Gen2.
Компанія – найбільший розробник та інтегратор етикеток, інформацію з яких можна зчитувати електронним способом.

 

ПОДІЛИТИСЬ: