Друк етикеток для косметики з поліграфічними ефектами

Гарні, трендові, якісні етикетки для косметики є одним із основних інструментів маркетингового просування продукту. Найчастіше покупці під час вибору косметичних товарів орієнтуються на їх зовнішній вигляд. Приваблива етикетка в рази підвищує цінність продукції в очах споживача. Особливо це помітно в таких сегментах ринку, як засоби догляду за обличчям, тілом та волоссям.

етикетки для косметики

Етикетки для косметики з поліграфічними ефектами

Достатньо оновити етикетку для косметики, доповнивши її дизайн поліграфічними ефектами. І тоді товар набуває більш свіжого, сучаснішого вигляду. Це особливо важливо в косметичній сфері, яка, будучи однією зі складових індустрії краси, дуже залежить від модних тенденцій. 

етикетки для косметикиВиробники активно використовують цей прийом, по-новому оформляючи етикетки та упаковку своїх традиційних продуктів та отримуючи новий сплеск споживчого інтересу та продажу.

Завдяки вмілому застосуванню поліграфічних технологій етикетки з найпростішим дизайном стануть у рази більш виразними та привабливими.

етикетки для косметики

Друк етикеток для косметики Київ, Україна

Бажаєте підвищити продаж косметики? Пропонуємо замовити самоклейні етикетки для косметичних засобів з унікальними тактильними та візуальними ефектами.

Компанія «Грін трейд» здійснює флексографічний друк самоклейних етикеток будь-якої складності.

етикетки для косметики

Ми розробили та впровадили у виробництво технології лакування, які дозволяють друкувати ексклюзивні красиві етикетки, не збільшуючи їхню вартість.

Телефонуйте або пишіть нам зараз. Ми гарантуємо високу якість етикеток та адекватні ціни для кожного клієнта.

етикетки для косметики

ПОДІЛИТИСЬ: