Друк наклейок та стікерів для вашої продукції

Невеликі самоклейки – простий і ефективний спосіб додаткового маркування товарів і привертання уваги покупців. Яскраві тематичні наклейки і стікери ідеальні для позначки акційної продукції, товарів зі знижкою, новинок, спеціальних пропозицій, елементів брендування і реклами (адже на них можна розмістити логотип, назву торгової марки, слоган). Крім того, такі самоклейки можуть використовуватися для допоміжного захисту упаковки від несанкціонованого розкриття або підробки товару.

замовити етикетки стікери

Самоклейні наклейки – зручно, практично, вигідно

Виробництво наклейок в друкарні на самоклейному папері або плівці гарантує високу якість друку, чіткість зображень і написів, яскравість барв і відмінну адгезію. Крім того, ви можете замовити самоклейки зі спеціальними властивостями: для використання в умовах екстремальних температур або для наклеювання на проблемні, як для звичайних наклейок, поверхні – рифлені, ворсисті, еластичні.

етикетки київ

Компанія «Грін Трейд» здійснює друк самоклейних наклейок та стікерів різноманітного призначення:

  • акції та дисконтні наклейки (акція, знижка, %%, найкраща ціна тощо)
  • стікери для новинок (новинка, new)
  • самоклейки для спецпропозицій (вибір покупців, товар до посту)
  • святкові і декоративні наклейки (з Новим роком, 8 Березня, до Великодня, зі святом)
  • брендингові та рекламні (лого, рекламний слоган, елементи фірмового стилю, зроблено в Україні, від місцевого виробника)
  • інформаційні стікери (без глютену, без лактози, з вітамінами, фітнес, низькокалорійний, вегетаріанський, халяльний, кошерний продукт)
  • захисні наклейки (з перфорацією, голограмою, друком спеціальними фарбами)

друк етикеток грін трейд україна

Виробництво самоклейок

У нас ви можете замовити наклейки і стікери різноманітного зовнішнього вигляду, розміру, конфігурації, на папері або плівці. Зі зразками вирубування ви можете ознайомитися тут.

Можливий друк самоклейок із застосуванням поліграфічних ефектів, що підвищують візуальну і тактильну привабливість.

 

друк етикеток в типографії

Наприклад, стікери для екопродуктів з імітацією крафта красиві і практичні. І в той же час, обійдуться вам набагато дешевше, ніж виготовлені з натурального крафтового паперу. Самоклейки з перфорацією використовуються на упаковці в якості пломбувального матеріалу.

акційні етикетки київ

Наклейки з друком термофарбою можуть служити індикатором зберігання продукції за необхідної температури. Самоклейки з тисненням золотом або сріблом підвищують престижність бренду. Голографічні наклейки служать засобом захисту від фальсифікації продукції.

Звертайтеся до нас! Ми допоможемо вам вибрати найкращий варіант. Гарантуємо якісний результат в найкоротші терміни за найвигіднішою для вас ціною.

самоклейні етикетки ціна

ПОДІЛИТИСЬ: