Флексодрук етикеток для БАДів, вітамінів, антисептиків

Красиві етикетки привертають увагу і підвищують продажу. Компанія «Грін Трейд» пропонує послуги друку етикеток для вітамінів, антисептиків, харчових і біологічно активних добавок.

друк етикетки для витамінів

У нас ви можете замовити етикетки різного типу.

  • Одинарні етикетки. Зручний, функціональний і найбільш поширений спосіб маркування.
  • Етикетки з контретикеткою. В цьому випадку лицьова етикетка несе основне візуальне навантаження, а контретикетка інформаційне.
  • Етикетки-книжечки. Забезпечують швидкий і зручний доступ до великого обсягу інформації або інструкцій. Замінюють коробку з листком-вкладишем.
  • Двосторонні етикетки. Можуть бути двох типів. Частково-знімні клеяться зазвичай на непрозорі упаковки. Містять додаткову інформацію на зворотному боці. На прозорих пляшках або флаконах антисептиків можна використовувати самоклейні двосторонні етикетки на постійному клеї.

Cамоклейні етикетки для БАДів, вітамінів, антисептиків

Дізнайтеся більше: Cамоклейні етикетки для БАДів, вітамінів, антисептиків

Відрізняються також етикетки своєю формою. Крім стандартних прямокутних або овальних можна виготовити різні фігурні етикетки, з внутрішніми висічками. Все це привертає увагу і сприяє впізнаваності вашої продукції.

Застосування поліграфічних ефектів підвищує естетичність і презентабельність етикеток, а також надає їм додаткові захисні і тактильні властивості. На фотографіях ви можете в деталях розглянути фактуру поверхні етикеток нашого виробництва. Звичайно ж, це не єдино можливі варіанти. Наші фахівці підберуть для вас оптимальне рішення, завдяки якому ваші етикетки набудуть преміального зовнішнього вигляду.

флексодрук самоклейні етикетки для антисептика

«Грін Трейд»: поліграфія, друк етикеток (Київ)

У нашому розпорядженні є всі необхідні ресурси для того, щоб виготовити для вас найкращі самоклеючі етикетки. Замовити етикетки для БАДів, антисептиків, вітамінів ви можете прямо зараз.

ПОДІЛИТИСЬ: