Класичні етикетки на пляшку вина: флексодрук

Винна етикетка – не просто прикраса чи засіб маркування. Для поціновувачів вина якість та зовнішній вигляд етикетки може сказати більше, ніж надрукована на ній інформація. Ось чому провідні виробники вина не заощаджують на етикетках. Адже, по суті, це не витрати, а інвестиції у бренд, які сприяють підвищенню продажу.

Якщо виробник приділяє увагу поліграфічному оформленню пляшки вина, використовує гарні та якісні етикетки, то до такого вина у покупців буде більше довіри. І відповідно показник продажів буде стабільно високим.

етикетки для вина

Класичні етикетки для вина відрізняються стриманим та елегантним зовнішнім виглядом. Вони асоціюються з традиціями, якістю та натуральністю вина. Для виготовлення таких етикеток використовується спеціальний самоклейний, так званий, винний папір. Такий матеріал може мати різні властивості та фактуру поверхні.

етикетки для вина

Дизайн етикеток, виконаний у класичній стилістиці, може бути доповнений такими поліграфічними ефектами, як

  • лакування,
  • трафаретний друк,
  • гаряче чи холодне тиснення,
  • конгрев,
  • Silk foil

та іншими, а також їх поєднанням. Дізнайтеся більше про ефекти, які застосовуються у флексодруку етикеток, можна тут.

етикетки для вина замовити

Компанія «Грін Трейд» здійснює друк самоклейних винних етикеток будь-якого рівня складності. У своєму поліграфічному виробництві ми використовуємо лише якісні матеріали від світових лідерів. Ми постійно оптимізуємо процеси покращення виробництва. І гарантуємо кожному замовнику найкращий результат.

етикетки для вина зелениці

Етикетки виробництва компанії «Грін Трейд» ви можете побачити на пляшках вина вітчизняних та зарубіжних виробників у супермаркетах, винних магазинах, у ресторанах та кафе, на виставках і навіть у колекційних зібраннях.

етикетки для вина

Замовити класичні етикетки для вина ви можете, написавши нам або зателефонувавши за номерами, вказаними в контактах.

 

ПОДІЛИТИСЬ: