Самоклейні етикетки для косметики з холодним тисненням і друком на фользі

Одним з наших нових проектів стали етикетки для косметики. Чудові, яскраві, сяючі глибокими переливами кольорів з ефектом металіка етикетки створюють образ інноваційного продукту. У виробництві цих етикеток були застосовані такі поліграфічні технології як холодне тиснення і друк на фользі.

Холодне тиснення фольгою: особливості технології

Виготовлені компанією «Грін Трейд» етикетки для косметики відрізняються прекрасним зовнішнім виглядом, високою якістю і експлуатаційними характеристиками. Вони красиві, зносостійкі, довговічні. Високий професіоналізм наших фахівців і виробничі потужності компанії забезпечили відмінний результат.

самоклейні етикетки для косметики

Особливістю холодного тиснення фольгою є можливість застосування технології до широкого спектру самоклейних матеріалів, в тому числі, полімерних плівок, які часто використовуються для виробництва етикеток для косметики. Такі етикетки стійкі до дії води, пара, жирів і хімічних сполук, що потрапляють на них в процесі використання косметичного засобу.

Де застосовується холодне тиснення?

Самоклейні етикетки з холодним тисненням та друком по фользі ідеальний варіант оформлення косметичної і доглядової продукції. У нас ви можете замовити:

  • етикетки для крему для рук, обличчя та тіла;
  • самоклейні етикетки для косметики: пудри, помади, туші, лаку;
  • етикетки на шампунь, бальзами та фарби для волосся;
  • самоклейки для рідкого мила, пінки і солі для ванни, гелю для душу, скрабів.
ПОДІЛИТИСЬ: