Самоклейні етикетки для меду (Грузія)

Цей проект особливо цікавий тим, що для його реалізації були виготовлені етикетки кількох видів, що кардинально відрізняються не тільки розмірами та формою, але також матеріалом та задіяними поліграфічними технологіями.

етикетки для меду

1.Прозорі самоклейні етикетки. Чудовий варіант оформлення баночки із медом. Крізь прозору етикетку видно продукт, а бурштиновий сяючий колір меду служить природним тлом, на якому написи та зображення виглядають особливо ефектно. Етикетки виготовлені за допомогою трафарету на поліпропіленовій плівці. Прозорі самоклейні етикетки створюють враження друку безпосередньо на поверхні баночки, але при цьому економічніші та практичніші.

прозорі етикетки на банку меда

2. Непрозорі етикетки на банку меду з крафтовим дизайном. Етикетки надруковані на самоклейному матеріалі із застосуванням трафаретного лаку. Крафтовий вид етикеток для меду підвищує лояльність покупців, наголошуючи на натуральності та екологічності продукту.

самоклейні етикетки для меду крафт

3. Захисні етикетки стрічки на кришку. При спробі відкрити кришку етикетки легко рвуться і є індикатором цілісності упаковки. Для їх виготовлення були використані спеціальні висічки. Етикетки надруковані на напівглянцевому папері із застосуванням холодного тиснення золотою фольгою та трафарету. Завдяки такому поліграфічному рішенню етикетки набули надзвичайно декоративного вигляду та стали додатковим елементом оформлення упаковки меду.

етикетки для меду

На прикладі проекту ми хотіли показати широкі можливості нашого поліграфічного виробництва. Компанія «Грін Трейд» виготовляє етикетки будь-якої складності. Замовити етикетки ви можете зараз, написавши або зателефонувавши нам. Чекаємо на Вас!

ПОДІЛИТИСЬ: