Виробництво БОПП впайки в упаковку для вареної ковбаси

Компанія «Грін Трейд» здійснює друк БОПП впайки в упаковку для вареної ковбаси.

Така продукція являє собою поліграфічно оформлений вкладиш, виготовлений з біаксіально-орієнтованої поліпропіленової плівки (скорочено – БОПП), який поміщається під оболонку вареної ковбаси і служить для маркування ковбасних виробів.

Однією з головних переваг БОПП впайки є економічність. Друк на ній на 30% дешевше, ніж друк на самій оболонці. Більше інформації.

БОПП вкладыш в упаковку

На відміну від аналогічної паперової продукції, БОПП вкладиші в упаковку для вареної ковбаси максимально практичні. Вони не розмокають від природної вологи ковбасних виробів, на них не проявляються плями від жирів, а кислоти, солі, луги, барвники, що входять до складу продукції не змінюють їх зовнішнього вигляду протягом усього терміну зберігання.

Використовувана для друку БОПП-плівка є безпечним матеріалом, відповідним необхідним стандартам якості. БОПП впайка хімічно інертна, не виділяє шкідливих речовин, не впливає на смак, запах, колір продуктів.

БОПП в упаковку колбасы

Щоб замовити друк БОПП впайки в упаковку для вареної ковбаси, напишіть нам або зателефонуйте за телефонами, вказаними  тут.

Ми виробляємо етикетки різного призначення, в тому числі:

  • етикетки для ковбасних виробів;
  • етикетки на ковбасу;
  • етикетки для м’ясних виробів та сирів.

Компанія «Грін Трейд» – флексодрук етикетки, створення етикетки ковбасних виробів.

ПОДІЛИТИСЬ: